שמי דור קרואני ואם תפנו אליי אוכל לעזור לכם בתחומים הבאים:

 

שיפור יחס המרההסמכה אנליטיקס

השקעתם הרבה כסף בבניית האתר, בעיצוב, בכתיבה, בפרסום ובקידום אבל אתם לא מרוצים מכמות הפניות? אתם צריכים לשפר את יחס ההמרה באתר. שיפור יחס המרה מתחיל בהתקנת מעקב מתקדם אחר התנהגות הגולשים באתר. לאחר מכן צריך לבצע ניתוח של הנתונים ולאחר מכן ביצוע שינויים על מנת לשפר את אחוזי ההמרה באתר. היתרון בשיפור יחס ההמרה הוא שאינכם צריכים להוציא כסף נוסף על פרסום או על קידום – עם אותה כמות תנועה אעזור לכם להוציא כמה שיותר פניות ורכישות מהאתר.

 

שיווק בפייסבוק

רוצה שאקים עבורך קמפיין פייסבוק מנצח ? אני אמצא עבורך את קהלי היעד שהכי מתאימים לעסק שלך, אבנה אסטרטגיה לפרסום בפייסבוק, אצור קמפיינים, ואכתוב מודעות. השירות כולל ניהול ואופטימיזציה של הקמפיינים.

 

גוגל אדוורדס

הקמה וניהול של קמפיינים בגוגל אדוורדס. ההקמה כוללת יצירת דפי נחיתה, מחקר מילות מפתח, יצירת קמפיינים וכתיבת מודעות. לאחר ההקמה יתבצע ניהול שוטף של הקמפיין הכולל בקרה ואופטימיזציה של הקמפיינים במטרה להוריד את עלויות הלידים.

 

ניהול רשימות תפוצה

יש לך רשימת תפוצה ? רוצה להוציא ממנה את המקסימום שאפשר ? אני אכין תכנית פעולה להגדלת המכירות באמצעות רשימות התפוצה הכוללת הגדלת רשימת התפוצה, יצירת תכנים איכותיים לשליחה למנויים, תכנון קמפיינים של מכירה למנויים, ועוד.